Biz Kimiz ?

1978 yılında kurulan GÜLHAN KAUÇUK, 42 yıllık tecrübesi ile inşaat, iş makineleri ve savunma sanayi sektöründe başta kauçuk ağırlıklı yedek parçaların üretimi, satışı ve satış sonrası hizmetleri ile yer alan öncü ve köklü firmalardan biridir.

ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve TSE belgelerine sahip firmamızda; kalitenin korunması, iyileştirilmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması firmamızın kuruluşundan bugüne değişmeyen politikasıdır.

Gülhan Kauçuk, 42 yıllık tecrübesi ile savunma sanayi sektöründe; başta askeri araç yedek parçaları olmak üzere, 35 bin kalemden fazla muhtelif yedek parçasıyla Türk Silah Kuvvetleri ve NATO’ya yedek parça tedarikinde bulunmuş en eski firmalardan birisidir. Uzun yıllar boyunca tedariki sağlanan her ürün NATO stok numarası ile sistemimimizde kayıtlı tutularak ihtiyaç halinde hızlı satış sonrası hizmetleri ile müşteri memnuniyeti yaratmaktadır.

1978’den beri kaliteli yedek parça mottosu ile yola çıkan GÜLHAN KAUÇUK, yurtiçinde başta inşaat sektöründe sağladığı güven, yurtdışında da sürdürmenin haklı gururunu yaşamaktadır. Dünyanın 6 kıtasında, 65’ten fazla ülkesinde Gülhan Kauçuk imzası bulunan yedek parçalarla sorunsuz çalışan on binlerce iş makinesi ve askeri aracın bulunması her geçen gün firmamıza olan güveni sağlamlaştırmaktadır.

 

 

Kalite Anlayışımız;

  • Üretimde ve hizmette sürekli iyileştirmeyi ve devamlılığı sağlamak,
  • Gerek yurt içi gerek yurt dışı fuarlara katılarak sistemlerin getirdiği yenilikleri takip etmek,
  • Ürün, satış sonrası hizmet ve çevre boyutlarıyla müşteri memnuniyet ve güvenini arttırmak,
  • Çalışanlarımızın teknik yeterliliğini arttırmak amacıyla iç ve dış eğitimlere katılımlarını sağlayarak kaliteyi arttırmak,
  • Ürün kalitemizi sürekli iyileştirme, verimlilik artışı ve maliyetlerin düşürülmesi çalışmalarını tüm personelin katılımı ile yürütmek,
  • Ürünlerimizin zamanında teslimini sağlamak,
  • Yeni teknolojilere uyum sağlamak,
  • Firma çalışanlarının bilgi ve refah seviyelerini yükseltmek olarak belirlenmiş olup; Yönetim olarak, Kalite Yönetim Sistemi şartlarının sürekli olarak uygulanmasını sağlamak ana politikamızdır.

 

 

Yukarıda belirtilen temel ilkeler ışığında asıl amacımız; yönetim destekli ve tüm çalışanlarımızın katılımı ile oluşacak etkin ve sürekli gelişmelere açık kalite yönetim ve İSG Yönetim Sistemi felsefesini oluşturmaktır.  Yönetim tarafından tüm bu faaliyetlerin gerçekleştirilmesi taahhüt edilerek güvence altına alınmıştır.